KOUPELNY [ NÁVRHY + DODÁVKY + REALIZACE ]   více než 500 realizovaných projektů

   721 661 758

Catalano Green

Catalano představuje GREEN – sérii inspirovanou přírodou

Nová kolekce sanitární keramiky Catalano, která byla představena na veletrhu Cersaie 2014, příchází na svět cestou, kterou Catalano sleduje po mnoho let. Po cestě, která si klade za cíl udržitelnost a ochranu životního prostředí. Je to potvrzení ekologických závazků společnosti Catalano, které představila v brožuře GREEN REPORT 2013.

 

 GREEN je sérií inspirovanou přírodou ve všech jejích aspektech. Počínaje zákony rovnováhy až po její estetické tvary, které byly inspirací při modelování jednotlivých položek. Navržena z hlediska “životního cyklu designu”, kde jsou všechny fáze pečlivě naplánované od samého počátku návrhu až po finální instalaci výrobku.

 Kolekce GREEN je syntézou naprostné kvality Catalano, která vždy splňuje a garantuje ten nejvyšší standard ve světě sanitární keramiky. Nese se v duchu “Soft design", extrémně hladkých obrysů, organických a
uklidňujích tvarů: společným znakem umyvadel jsou proto křivky ladně přecházející do rovných ploch tak, aby umožnily přirozené proudění vody. Vše je navrženo tak, aby voda nezůstávala stát a bylo zaručeno snadné číštění a maximální hygiena. Díky nejmodernějším technologiím reprezentuje nyní sérii GREEN sedm umyvadel. Tři z nich jsou vhodné pro nástěnnou instalaci, polozapuštění do desky nebo instalaci na sloup či konzole (rozměry 100x50 cm, 80x50cm and 60x50 cm) a čtyři další jsou vhodné pro instalaci na desku ( rozměry 60X38 cm, 50x38 cm, Ø 48 cm Ø 42 cm).

Kromě měkce zaoblených vnitřních rohů umyvadel se GREEN vyznačuje extrémně tenkým okrajem, který dává umyvadlu maximální kapacitu a využívá takřka celé jeho šířky. 100, 80 a 60cm umyvadla mohou být integrovaná ve skříňkách se dvěmi zásuvkami, zatímco umyvadla na desku mohou být instalována na zavěšené komody. K dispozici jsou také samostatné skříňky, zrcadla a držáky na ručníky (dřevěné nebo kovové).
GREEN se brzy rozroste o další nové výrobky a řešení. Tak jak je to v přírodě, i z malých semínek rostou velké stromy.