KOUPELNY [ NÁVRHY + DODÁVKY + REALIZACE ]   více než 500 realizovaných projektů

   721 661 758

U nás to prodejem a následným předáním koupelny nekončí!

Co nekončí? Jak nekončí? Co nám chcete ještě prodat?


Já Vám to tedy povím.
V koupelnách je to v dnešní době ojedinělý počin. Někdo to ale začít musí. My si u nás zákazníka vážíme. Většinou už v průběhu návrhu nebo později během realizace mezi námi vznikne určitý vztah. Pro nás je to vlastně závazek. Tohoto vztahu si velice vážíme a chceme, aby náš zákazník byl opečováván i potom, co už vlastně všechno dostal a zaplatil. Tak co tedy máme tak výjimečného?

Naši klienti mohou počítat s tím, že jim ještě před uplynutím záruční lhůty jejich vybavení koupelny napíšeme nebo zavoláme a nabídneme termín návštěvy. Během tohoto setkání budeme zjišťovat, zda všechno funguje, jak má, a osobně překontrolujeme funkčnost jednotlivých výrobků. Pokud narazíme na sebemenší podezření, tak okamžitě zahájíme reklamační řízení s daným výrobcem o sjednání nápravy. U nás se k problémům zády nestavíme. Děláme vše proto, aby naši klienti věděli, že stojíme na jejich straně. Vždy nám mohou zavolat a poradit se. Vždy najdeme to správné řešení.

Možná, že Vám to teď nepřipadá jako nic světoborného. Ale ruku na srdce, už Vám někdy někdo zavolal, že Vám za 3 měsíce vyprší záruční lhůta na zakoupený výrobek a jestli by se mohl zastavit a překontrolovat, zda je vše vpořádku?

Nezáleží na tom, jestli jste u nás pořizovali pouze vodovodní baterie nebo jste s námi prošli kompletní realizací koupelny. Prostě k Vám přijedeme a vše překontrolujeme. Tyto naše preventivní návštěvy v době záruky na zboží jsou zcela zdarma. V rámci Prahy je bezplatná i doprava, tu si účtujeme pouze u cest mimo hlavní město. Tuto unikátní službu nabízíme klientům, kteří si u nás zakoupili vybavení koupelny po 1.1.2015.

Zkrátka chceme, abyste se z nové koupelny těšili co nejdéle.